مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به در پیش بودن تعطیلات عید سعید فطر، گفت: همزمان با روز عید فطر، تمهیدات ویژه ترافیکی در هسته مرکزی شهر مشهد اعمال خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مهدی امامی میبدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با هدف ایجاد سهولت برای زائران و مجاوران به منظور تشرف به حرم مطهر و اقامه نماز عید سعید فطر، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد از ساعت 5:30 صبح روز عید سعید فطر در 4 مسیر اصلی منتهی به حرم مطهر اعمال می‌گردد.

وی در ادامه بیان کرد: از ساعت 5:30 صبح روز عید سعید فطر محدودیت‌ تردد در مسیرهای میدان شهدا به سمت حرم مطهر، چهارراه دانش به سمت حرم مطهر، میدان عدالت به سمت حرم مطهر و میدان شهید گمنام به سمت حرم مطهر اعمال خواهد شد و تا پایان برگزاری نماز عید ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به ممنوعیت توقف در 4 مسیر ذکر شده، بیان کرد: در صورت توقف غیرمجاز، خودروها به پارکینگ‌های عمومی منتقل می‌شوند.

امامی خاطر نشان کرد: با هدف تامین رفاه شهروندان و زائران، خودروهای حمل و نقل عمومی در پایانه‌های اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار شهری کار سرویس‌دهی به نمازگزاران را انجام می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج