رئیس ستاد اقامه نماز استان گلستان گفت: سومین اجلاس استانی نماز با موضوع «نماز و فضای مجازی» در نیمه دوم آذر ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، قاسم محمدی، صبح چهارشنبه،استان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده سومین اجلاس استانی نماز با موضوع «نماز و فضای مجازی» در شهرستان مینودشت برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این اجلاس در نیمه اول آذر ماه برگزار می شود، افزود: بیست و ششمین اجلاس کشوری نماز هم با همین موضوع در نیمه دوم آذر ماه در بندرعباس و هرمزگان برگزار خواهد شد.

محمدی اظهار کرد: با توجه به اینکه امروزه فضای مجازی به عنوان یک آسیب اجتماعی نام گذاری شده است با برنامه ریزی های  درست می توان آن را به یک فرصت تبدیل کرد.

وی تصریح کرد: ساخت کلیپ ۶۰ ثانیه ای انیمیشن، طرح های گرافیک، تولید فایل، استیکر، نرم افزار موبایل، عکس، بازی و سرگرمی برای کودکان و .... از جمله موضوعاتی هستند که در این اجلاس به آن ها پرداخته خواهد شد.

رئیس ستاد اقامه نماز گلستان گفت: طی تفاهم نامه ای که توسط رئیس ستاد اقامه نماز کشور با نماینده رئیس جمهور و وزرا در راستای نماز انجام شده اکنون برنامه های نماز در کشور توسط هر وزارتخانه در حال پیگیری است.

وی افزود: سال گذشته در راستای توانمندسازی معلمان «بانوان سوم ابتدایی» ما فقط سهمیه ۱۶۰ نفر را داشتیم اما با همکاری نهادها و آموزش و پرورش استان توانستیم به دو هزارنفر از معلمان آموزش دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج