رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: جهت حفظ و صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش در سال جاری 13 سند برای موقوفات و رقبات شهرستان گلپایگان اخذ شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان  ، حجت الاسلام و المسلمین طاهری اظهار داشت: با تلاش و پی گیری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان از اول سال جاری تا کنون 13 سند برای موقوفات این شهرستان اخذ شده است که این مهم گام بزرگی در جهت تثبیت مالکیت، حفظ، حراست و صیانت از حقوق واقفان نیک اندیش و همچنین اجرای امینانه نیات واقفان محسوب می شود.

وی ادامه داد: با اخذ سند برای این موقوفات 23 رقبه از موقوفات شهرستان نیز سند دار شدند که در مجموع در سال جاری برای 28 هزار و 273 متر مربع از موقوفات و رقبات شهرستان به ارزش 18 میلیارد ریال سند اخذ شده است که کاربری این موقوفات و رقبات تجاری، زراعی و مسکونی هستند و نیات این موقوفات نیز روضه خوانی و تامین هزینه های امامزادگان هفده تن(ع) گلپایگان است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان تصریح کرد: این اسناد با همکاری و مشارکت اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و تلاش ها و پی گیری های کارکنان واحد حقوقی و ثبتی این اداره اخذ شده است.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج