فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس یک وظیفه دینی و انسانی است از آمادگی ۱۰۰ درصدی این فرماندهی برای تامین امنیت این مراسم در تمام نقاط استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهارداشت: امروز قدس نه تنها متعلق به مسلمانان  است بلکه قلب تمامی مردم جهان از کوچک و بزرگ گرفته تا پیر و جوان برای آن می تپد و دل هر انسانی با مشاهده مظلومیت ساکنان سرزمین اشغال شده فلسطین به درد می آید.

وی افزود: روز قدس یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است که هوشمندانه جمعه آخر ماه رمضان هر سال را به نام روز قدس نامگذاری کردند و با این نام گذاری تاریخی خود جهان را بر علیه ظلم و ستم رژیم اشغالگر قدس خروشاندند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هر سال اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس بیشتر از سال قبل می شود گفت: امسال نیز با توجه به افزایش توطئه های رژیم صهیونیستی  در کشورهای اسلامی و ایجاد تفرقه در بین مسلمانان این راهپیمایی از اهمیت خاصی برخوردار است و قطعاً این بار نیز ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی یک بار دیگر همزمان با موج خروشان جامعه جهانی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به پا خواسته و فریاد تظلم خواهی آنان را به گوش جهانیان خواهد رساند.

سردار آقاخانی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه دینی و انسانی است از آمادگی ۱۰۰ درصدی فرماندهی انتظامی استان برای تامین امنیت این مراسم در سراسر استان خبر داد و گفت: اقدامات این فرماندهی در دو حوزه امنیتی و ترافیکی انجام می شود تا شاهد هرچه با شکوهتر این مراسم در استان همیشه سرافراز اصفهان باشیم.

وی از آمادگی  تمامی  کارکنان این فرماندهی و خانواده های آنان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد و گفت: نیروهای انتظامی نیز همگام و همدوش با سایر امت حزب اله علاوه بر تامین امنیت مراسم در صفوف راهپیمائی شرکت کرده و فریاد انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی سرخواهند داد و یک بار دیگر با آرمان های امام (ره) و شهدا پیمان بسته و اعلام خواهند کرد که تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت و پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی خواهند بود.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج