فرماندار شهرستان گالیکش گفت: تاکنون پول محصول گندم کشاورزان شهرستان گالیکش پرداخت نشده و با توجه به فصل خرید نهاده‌های کشاورزی نیاز است مسئولان فکری برای رفع این مشکل کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن خسروی، چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش در دانشگاه پیام نور این شهرستان اظهار داشت: دغدغه مهم همه مردم در شرایط فعلی اشتغال است و امید داریم دولت در این زمینه موفقیت‌های چشمگیری کسب کند و رضایت مردم را جلب کند.

فرماندار شهرستان گالیکش افزود: رئیس جمهور قطعا به فرمایشات مقام معظم رهبری، برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی در زمینه اشتغال اهتمام خواهند داشت.

وی تصریح کرد: همه ما باید به دولت برای تحقق برنامه‌هایش کمک کنیم زیرا دولت جدا از همه جناح‎ها و گرایش‎ها متعلق به همه مردم است.

ایجاد اشتغال پایدار با توجه بیشتر به ظرفیت روستاها

خسروی یادآور شد: مهم‌ترین رویکرد دولت توجه به حوزه روستاها، زنان و جوانان است و با توجه به ظرفیت بالای روستاها، قطعا توجه به روستا، سبب ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد.

وی تاکید کرد: قرار است در یک طرح استانی از هر شهرستان یک روستا انتخاب و در جهت اشتغالزایی، همه افراد آنان اشتغالزایی شده و هیچ فردی در آن روستا بیکار نباشد که این طرح در طول یک‌سال اجرا خواهد شد.

فرماندار شهرستان گالیکش گفت: راه‌های دسترسی به روستاها و مزارع می‌تواند در جهت اشتغالزایی تاثیر بسزایی دارد که امید داریم ارگان‎های مربوطه توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند.

خسروی درباره روز قدس هم اظهار داشت: قدس شریف، مسئله نخست جهان اسلام است و تا آزاد نشود، قطعا مبارزه با ظالم و در راس آن، اسرائیل ادامه خواهد داشت.

فرماندار شهرستان گالیکش افزود: مردم ایران الگو مبارزه با ظلم و باطل هستند و مردم آزادی‎خواهان دنیا باید در این شرایط حساس با الگوبرداری از ملت ایران در جهت پیروزی فلسطین گام‌های مهمی بردارند تا امت اسلامی از یک امنیت کامل برخوردار شوند.

خسروی تاکید کرد: فصل برداشت گندم در شهرستان گالیکش به پایان رسیده و کشاورزان باید کشت دوم خود را آغاز کنند و برای خرید نهاده‌های کشاورزی نیاز به وجه نقد دارند که امید داریم مسئولان مربوطه هر چه زودتر نسبت به پرداخت وجه گندم اقدام کنند.

استکبار به دنبال ایجاد امنیت و تقویت برای رژیم غاصب صهیونیستی است

حجت الاسلام سیدمحمد دلبری امام جمعه شهرستان گالیکش هم در این مراسم اظهار داشت: هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد بیشتر به نامگذاری به‌جا امام خمینی (ره) برای روز قدس پی می‌بریم.

امام جمعه شهرستان گالیکش افزود: تعبیر امام خمینی (ره) از اسرائیل به عنوان " غده سرطانی" نشات گرفته از همین مشکلات و فتنه‌هایی است که توسط این دشمن غاصب در جهان به وجود آمده است.

وی تصریح کرد: دغدغه استکبار این است که بین کشورهای اسلامی اختلاف و تفرقه ایجاد کند تا مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود.

حجت الاسلام دلبری یادآور شد: مسئله فلسطین، اولویت جهان اسلام است و امت اسلامی فلسطین و مسجد الاقصی را فراموش نخواهند کرد.

وی تاکید کرد: امروز استکبار با فریب دادن کشورهای عربی، قصد دارد فلسطین به فراموشی سپرده شده و از طرفی برای رژیم غاصب صهیونیستی غاصب امنیت ایجاد کرده و آن را تقویت کند.

امام جمعه شهرستان گالیکش گفت: دشمنان می‌خواهند نور خدا را در جهان خاموش کنند اما نمی‌دانند که خداوند خود اینان را خاموش خواهد کرد و آینده از آن مسلمانان خواهد بود و ندای اسلام در جهان طنین‎انداز خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج