نماینده مردم کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران دارای امنیت پایدار است و این امنیت مرهون رشادت نیروهای امنیتی است.

به گزارش خبرگزاری موج، رامین نورقلی‌پور شامگاه جمعه در جمع خانواده‌های بهزیستی شهرستان بندرترکمن اظهار کرد: حملات تروریستی به مرقد امام(ره) و مجلس شورای اسلامی وجدان عمومی جامعه را جریحه‌دار کرد اما ما دارای امنیت پایدار هستیم.

وی با محکوم کردن این حادثه تروریستی تصریح کرد: این عملیات تروریستی وجدان عمومی جامعه را شدیدا جریحه‌دار کرد اما با تلاش‌های خالصانه دستگاه امنیتی و انتظامی در ایران اسلامی امنیت پایداری پابرجاست.

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعا این‌گونه حرکات نمی‌تواند خدشه‌ای به امنیت پایدار کشورمان وارد کند چون نیروهای امنیتی و انتظامی هوشیار هستند.

نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های حوزه مجلس شورای اسلامی افزود: فعالیت‌های خوبی در حوزه مجلس درباره استان گلستان و حوزه انتخابیه در حال انجام است.

اختصاص اعتبار ویژه برای برطرف کردن معضل بیکاری در کشور

نورقلی پور تصریح کرد: در حوزه مسائل عمرانی منطقه  فعالیت‌های زیادی در حال انجام است به ویژه در حوزه روستاها و در زمینه راهسازی کارهای خوبی در حال پیگیری است.

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محرومیت‎ها و نرخ بیکاری بالای در منطقه گفت: دغدغه اصلی ما رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار است که دولت برنامه‌هایی در این‌ باره دارد.

نورقلی‌پور تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی با اختصاص اعتبارات ویژه در بخش رفع معضل بیکاری، مصمم است تا سایه شوم بیکاری را از منطقه برطرف کند.

نماینده مردم کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای برطرف کردن این مشکل به ویژه در منطقه همه تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا برای جوانان منطقه اشتغال ایجاد کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج