اسامی فیلم های کوتاه و نیمه ‌بلند غیر ایرانی در بخش بین ‌الملل و فیلم های انیمیشن بلند پذیرفته شده در سی ‌امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، از ستاد اطلاع‌ رسانی سی‌امین جشنواره بین‌ المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، 18 فیلم کوتاه و نیمه بلند غیر ایرانی پذیرفته شده در بخش بین‌الملل این رویداد فرهنگی هنری به شرح زیر اعلام شد:

«از همه چیز بیاموز» Rhodes Learns From The Thing/ کارگردان: الکس پاپ/ کشور: کانادا

«برادر کوچک من» My Little Brother/ کارگردان: آنتونی بنت/ کشور: نیوزلند

«بوی کباب» The Smell/ کارگردان: کارول احسن/ کشور: بنگلادش

«پرنده‌ها» birds/ کارگردان: جورجی تکمالادزه/ کشور: گرجستان

«پسر بزرگ» Big Boy/ کارگردان: یوری سولودف/ کشور: روسیه

«تعادل» Santulan/ کارگردان: یوگی سینگ تاکور/ کشور: هندوستان

«جنگلی» Leshy/ کارگردان: ایریان فردریک/ کشور: استونی

«دختر و پدر» Semele/ کارگردان: میرسینیآریستیدو/ کشور: قبرس، آمریکا

«دختری که هیچ‌گاه جنگ را نشناخت» the girl who never knew the war/ کارگردان: جیمبو یوشیماسا/ کشور: ژاپن

«دزد» The Theief/ کارگردان: کریستین رانده/ کشور: نروژ

«صد روپیه» 100 RUPEES/ کارگردان: پراشانت راج/ کشور: هندوستان

«سکوت» Il Silenzio/ کارگردان: اولیویر چانتریاکس/ کشور: فرانسه، ایتالیا

«قهرمان کوچک» LITTLE HERO/ کارگردان: آندرس ولماری/ کشور: آلمانی

«گنجه آملیا» Amelia's Closet/ کارگردان: هالیما لوکاس/ کشور: آمریکا

«گام بعد» The next step/ کارگردان: کوین استپ/ کشور: آمریکا

«ملاقات با سوپرمن» Meeting Supermann/ کارگردان: هانه استوکمن/ کشور: آلمان

«میدان‌های خالی» BLANK SQUARES/ کارگردان: ربکا فیگنشکو/ کشور: نروژ

«یک بعد از ظهر دلپذیر» The well spent afternoon کارگردان: مارتین تورک/ کشور: اسلونی، کرواسی

کامیار محسنین، محمدرضا کریمی صارمی، نیما عباسپور، مجید شیخ انصاری و فریال بهزاد هیات انتخاب آثار بین المللی سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان را بر عهده داشتند.

همچنین بر اساس این گزارش، اسامی ۷ فیلم انیمیشن بلند پذیرفته شده در بخش بین‌الملل این جشنواره به شرح زیر اعلام شد؛

«پسر و هیولا» The Boy and The Beast/ کارگردان: مامورا هوسودا/ کشور: ژاپن

«چیری و چری» CHIERI AND CHERRY/ کارگردان: ماکوتا ناکامورا/ کشور: ژاپن

«راه طولانی شمال» LONG WAY NORTH/ کارگردان: رِمی شای/ کشور: فرانسه

«رهایی از بهشت» Release from Heaven/ کارگردان: علی نوری اسکویی/ کشور: ایران

«زاغک ناقلا» Raven the Little Rascal - The Big Race/ کارگردان: سندور گِس، اوتوون موشوپُل/ کشور: استرالیا

«سلوک قهرمان» Sava (Hero Quest )/ کارگردان: مکسیم فدو/ کشور: روسیه

«مدرسه خرگوش‌ها» Rabit School/ کارگردان: یعقوب لی/ کشور: دانمارک

کامیار محسنین، محمدرضا کریمی صارمی، نیما عباسپور، مجید شیخ انصاری و فریال بهزاد هیات انتخاب آثار بین المللی سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان را بر عهده داشتند.

*** اعلام اسامی داوران انیمیشن

همچنین بر اساس حکم علیرضا رضاداد، دبیر سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی داوران بخش فیلمنامه‌ های انیمیشن هفتمین مسابقه فیلمنامه ‌نویسی این جشنواره مشخص شد.

روانبخش صادقی، سعید توکلیان، مجید راستی، محمد میرکیانی و ناصر گل محمدی در این جشنواره بعنوان داوران بخش فیلمنامه های انیمیشنی فعالیت خواهند کرد.

 

*** اعلام اسامی داوران بخش مواد تبلیغی جشنواره

همچنین حمیدرضا بیدقی، امیر عابدی، امیرحسین علم الهدی، شهرام مکری و میثم مولایی داوری بخش مواد تبلیغی این جشنواره را بر عهده خواهند داشت.

سی ‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 9 تا 15 تیر در اصفهان برگزار می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج