رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان گفت : پلیس راهور اصفهان با حضور و آمادگی 100 درصدی امنیت ترافیکی لیالی قدر را تامین می کند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان به منظور روان سازی ترافیک و کاهش حجم ترافیک اقدام به ایجاد طرح های محدودیت های ترافیکی کرده است .

وی اظهار داشت: به منظور اجرای هر چه بهتر مراسم در گلستان شهدای اصفهان از ساعت 9 شب تا پایان مراسم در تقاطع های سجادبه سپه سالار، حضرت آیت الله رحیم ارباب ، شیخ مفید ، شیخ صدوق ،سعادت آباد، مصلی، و تمام ورودی های بزرگراه همت به سمت میدان شهید لاوی محدودیت ترافیکی ایجاد می شود و از ورود وسایل نقلیه جلوگیری می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: پارکینگ خدمات شهری شهرداری ناحیه 6 جهت پارک خودروهای جانباران سرافراز و ورزشگاه سپاه پاسدارن روبروی گلستان شهداء برای پارک موتورسیکلت ها در نظر گرفته شده است .

سرهنگ چلمقانی ادامه داد: توقف هر نوع وسیله نقلیه حد فاصل میدان شهید لاوی و میدان بسیج در ضلع شمالی خیابان سجاد روبروی گلستان شهدا ممنوع است و خودروهای پارک شده توسط خودروبر ها انتقال خواهند شد.

این مقام مسئول افزود: همچنین در محل های مسجد رضوی واقع در خیابان شریف واقفی،حسینیه کمال در خیابان کمال ، حرم زینبیه ، امام زاده محسن و خیابان پاسداران و تمام مساجد و تکایا که مراسم برگزار می شود پلیس راهور حضور دارد و در صورت نیاز محدودیت های مقطعی برگزار خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان اصفهان در پایان با اشاره به حضور 100 درصدی نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی از شروع مراسم تا پایان مراسم و روان سازی ترافیکی از مردم خواست : با پلیس همکاری داشته باشند و حتی الامکان از آوردن خودروهای شخصی خودداری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج