معاون تربیت و سلامت آموزش‌وپرورش استان کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی 96- 95 مسابقات ورزشی قهرمانی مدارس استان با مشارکت فعال 4000 دانش‌آموز دختر و پسر از سراسر استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سلمان محمدی اظهار کرد: این دوره از مسابقات به‌صورت مدرسه قهرمان و کانون قهرمان در سه دوره تحصیلی و در دو مرحله در سطح استان برگزار شد.

در ادامه وی افزود: این مسابقات در ١0 رشته ورزشی در بخش دختران و ١٣ رشته ورزشی در بخش پسران برگزار شد که 1500 دانش‌آموز دختر و 2500 دانش‌آموز پسر از مدارس سراسر استان به میزبانی نواحی سه‌گانه و شهرستان‌های قصرشیرین و صحنه به رقابت پرداختند.

معاون تربیت و سلامت استان تصریح کرد: طرح مدرسه قهرمان در سال تحصیلی 96-95 با استقبال خوبی از سوی مدارس استان مواجه شد به‌طوری‌که در این طرح سراسری 45٠ تیم ورزشی با هدایت و همراهی 850 مربی و سرپرست حضور داشتند.

محمدی با بیان اینکه هرساله مسابقات ورزشی دانش‌آموزی باهدف استعدادیابی و همچنین افزایش تحرک، شادابی و نشاط در دانش‌آموزان برگزار می‌شود، افزود: در حال حاضر دانش‌آموزان تیم‌های مدارس و کانون‌های قهرمان کلیه رشته‌های ورزشی تحت نظر مربیان خود در اردوهای انتخابی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور که در تابستان ٩٦ برگزار خواهد شد، مشغول به تمرین هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج