رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت از حضور کاروان قرآنی سفیران نور در روستای «القجر» این شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم فردا با مشارکت امور روستایی و عشایری استانداری گلستان در شهرستان مینودشت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیدخلیل صفی‌الحسینی بعد از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: حضور کاروان قرآنی «سفیران نور» فردا سه‌شنبه 23 خردادماه جاری ساعت 18 عصر با حضور قاریان استان گلستان و شهرستان مینودشت در روستای  «القجر» مسجد صاحب‌الزمان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی است که خداوند متعال به بندگانش عنایت کرد تا بتوانند در ماه قرآن و ماه برکت و مغفرت بهترین استفاده را ببرند.

* برای هر چیزی بهاری است و بهار قرآن ماه مبارک رمضان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت ابراز کرد: ماه رمضان ماه خدا است که در این ماه، تعداد حسنات چند برابر می‌شود و گناهان در این ماه پرفضیلت بخشوده می‌شود.

صفی‌الحسینی خاطرنشان کرد: برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت در ایام مبارک رمضان با دو محوریت ویژه‌ برنامه‌های قرآنی و فرهنگی است که در این زمینه پیگیری، برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

وی در خصوص ماه مبارک رمضان اذعان کرد: برای هر چیزی بهاری است و بهار قرآن ماه مبارک رمضان است و باید قدر و منزلت این ماه بزرگ و شریف را بدانیم.

* ۱۲۰ نفر از کسانی که بتوانند سوره ملک را حفظ کنند به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت گفت: طرح 1451 حفظ و مفاهیم سوره ملک در سطح شهرستان مینودشت در حال برگزاری است و هر شخصی که بتواند این سوره شریف و ارزشمند را حفظ کند بعد از آزمون به قید قرعه در پایان ماه مبارک رمضان جوایزی اهدا خواهد شد.

صفی‌الحسینی ابراز کرد: به تعداد ۱۲۰ نفر از کسانی که بتوانند سوره ملک را حفظ کنند و در آزمون موفق شوند در پایان ماه مبارک رمضان به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

وی اذعان کرد: از جمله برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت می‌توان به طرح بینات که تفسیر سوره حجر است اشاره کرد که این طرح هر روز ظهر در مسجد جامع شهرستان مینودشت در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد.

* ترتیل‌خوانی 30 جزء از قرآن‌کریم به صورت متمرکز در مسجد جامع شهرستان مینودشت برگزار می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مینودشت گفت: جزء‌خوانی و ختم قرآن کریم هر شب بعد از نماز عصر در سطح شهرستان مینودشت برگزار می‌شود.

صفی‌الحسینی با بیان اینکه محافل انس با قرآن کریم در ایام مبارک رمضان در شهرستان مینودشت برگزار می‌شود، افزود: ترتیل‌خوانی 30 جزء از قرآن‌کریم به صورت متمرکز در مسجد جامع شهرستان مینودشت برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج