معاون عمران شهری شهرداری اصفهان از افتتاح و بهره برداری کامل ابرپروژه استقلال همزمان با عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مظفر میدان استقلال را یکی از زیباترین میدان های ورودی شهر اصفهان توصیف کرد و گفت: این پروژه در سال ۹۴ در دو بخش شامل پل های رفت و برگشت مسیر اصفهان – شاهین شهر، میدان همسطح و دسترسی به محله های امین آباد و محمود آباد طراحی شد.

وی در ادامه با اشاره به پیشرفت پروژه های عمرانی شهر اصفهان، تصریح کرد: پروژه های عمرانی شهرداری اصفهان علیرغم کاستی هایی که در بخش درآمد وجود دارد، با تمهیدات پیش بینی شده در حال اجرا هستند و پیشرفت های قابل توجهی داشته اند.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان اظهارکرد: تعدادی از پروژه های شاخص عمرانی که در سال ۹۵ کلید خورد، مورد بهره برداری قرار گرفت که از جمله آنها می توان به پروژه تعریض پل فلزی، خیابان و پارکینگ آیت الله خراسانی، دوربرگردان های میدان احمدآباد، بخشی از پروژه های میدان امام علی(ع) و سالن همایش های امام خامنه ای (مدظله العالی) اشاره کرد.

وی از افتتاح و بهره برداری کامل ابرپروژه استقلال در عید سعید فطر خبرداد و گفت: پس از آن پروژه شهید بالایی که با آزادسازی وسیعی همراه بود، افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

مظفر با اشاره به دیگر پروژه های عمرانی شهر اصفهان یادآور شد: در حال حاضر پروژه پارکینگ اردیبهشت ۲۰ درصد، پارک پردیس هنر آبشار ۵۰ درصد و پروژه ها سالن همایش های امام خامنه ای (مدظله العالی) ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی خاطرنشان کرد:  پروژه های فاز دوم میدان امام علی(ع) نیز تکمیل و فاز سوم آن شامل ۹ پروژه، در دست اقدام است.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان این نوید را هم به شهروندان اصفهانی داد که امسال پروژه رینگ حفاظتی چهارم از محدوده منطقه ۱۴ آغاز می شود تا معضل ترافیکی موجود در آن منطقه برطرف شود.

وی در پایان یادآور شد: در سال جاری خط یک مترو شهر اصفهان به بهره بردای خواهد رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج