مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: پیشنهاد ایجاد دبیرخانه دائمی نمایشگاه قرآن می‌تواند راهبرد ارزشمندی برای ارتقای کیفیت نمایشگاه سراسری قرآن و عترت استان اصفهان در سال‌های آینده باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حبیب رضا ارزانی در بازدید از چهاردهمین نمایشگاه سراسری قرآن و عترت اصفهان با اشاره به استقبال از این نمایشگاه اظهار داشت: در این نمایشگاه برنامه‌های مختلفی ازجمله محفل انس با قرآن، معرفی خادمان و مؤسسات قرآنی فعال و شب شعر  پیش‌بینی شده است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت استان برای کیفیت بخشی به روند برگزاری نمایشگاه قرآن افزود: در حال حاضر صدها مرکز، موسسه و خانه قرآنی به‌صورت مستقل و وابسته با هدف توسعه فرهنگ قرآنی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی فعالیت دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: پیشنهاد ایجاد دبیرخانه دائمی نمایشگاه قرآن می‌تواند راهبرد ارزشمندی برای ارتقای کیفیت نمایشگاه در سال‌های آینده باشد.

در نمایشگاه امسال 24 درصد نشر مکتوب، خبرگزاری و رسانه‌ها دیجیتال 13 درصد، محصولات فرهنگی هنری و قرآنی 30 درصد، نهادهای دولتی 10 درصد، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش علوم قرآنی 8 درصد و دیگر بخش‌های فرهنگی نیز سهمی 15 درصدی داشته‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج