مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ضمن محکوم کردن حمله تکفیری ها به مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام خمینی(ره) گفت: در طول انقلاب اسلامی همواره دشمنان نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران با طراحی حملات تروریستی سعی کردند که نیروهای انقلابی را هدف قرار دهند در صورتی که همه ملت ایران انقلابی هستند و دشمنان در این امر ناکام خواهند ماند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی اظهار داشت: ترور در فرهنگ اسلامی جایی ندارداز پیامبر نقل شده است که فرمودند: ان الایمان قید الفتک فلایفتک مومن؛ ایمان و اسلام فتک و ترور را در بند کشیده است و اجازه نمی دهد، پس مومن اقدام به ترور و فتک نمی کند.

وی ادامه داد: آیا کسانی که به نام آسمان مردمان را ترور می کنند و با بمب های دست ساز و مواد شیمیایی کشنده دست به قتل و جنایت می زنند، مردان شیطان نیستند؟ این مدعیان لشکر آسمان و خدا در حقیقت جز لشکر شیطان و هوای نفس نیستند که در راه شیطان گام بر می دارند و نسل بشر را به نیستی و نابودی تهدید می کنند، چنان که شیطان در هنگامه رانده شدن از پیشگاه خداوند وعده داده بود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان شد: در حال حاضر یکی از عوامل مهم فتنه گری در منطقه جریان سلفی تکفیری است که در لباس دفاع از سنت، عملا در مسیر منافع غربیان گام برمی دارند.

وی افزود:  این افراد در راستای سیاست های خصمانه و زد بشری صهیونیست ها و غربیان در جهت از بین بردن اسلام حرکت می کنند و اوج این حرکت ها پس از پیروزی شکوهمند انقلاب  اسلامی ایران آغاز شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همواره یکی از اهداف این مزدوران ترور شخصیت های انقلابی بوده است که خدا را شکر با ایستادگی ملت ایران و همچنین وجود روحیه انقلابی و بصیرتی که در بین مردم ایران وجود دارد دشمنان ایران در این راه ناکام مانده اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج