در درگیری طایفه‌ای در رامهرمز یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، در درگیری‌های طایفه‌ای شب گذشته (جمعه ۱۹ خردادماه) که در میدان ادهم رامهرمز رخ داد، یک نفر به ضرب گلوله به قتل رسید و چهار نفر نیز زخمی شدند که حدود ساعت ۲۱:۱۳ توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

فرماندار رامهرمز دراین باره گفت: با اقدامات امنیتی صورت گرفته با مسببین حادثه این شهر برخورد قاطع و جدی صورت خواهد گرفت.

عبدالرضا احسانی نیا اظهار داشت: در حوادث شب گذشته متأسفانه یک نفر به قتل رسید و منازل برخی از طرفین درگیر نیز به آتش کشیده و باعث وارد شدن استرس روحی به مردم شد.

وی ادامه داد: اگر فضای مجازی به این قضیه دامن نمی‌زد، همه مردم درگیر این مشکل نمی‌شدند و شهر حالت عادی خود را سپری می‌کرد.

فرماندار رامهرمز تصریح کرد: در این راستا شوری تأمین استان و شهرستان بلافاصله تشکیل شد و کاملاً اتفاق‌نظر دارند که با متخلفین و مسببین حادثه برخورد جدی صورت بگیرد.

وی افزود: تمام اقدامات امنیتی در این رابطه صورت گرفته و دستگیری‌ها قاطع خواهد بود و فعالیت‌های لازم طی 48 ساعت آینده از طریق استانداری و مسؤولان شورای تأمین استان در سطح شهر و مناطق روستایی که درگیر این قضیه به عمل خواهد آمد.

احسانی نیا در پایان گفت: با توجه به اقدامات امنیتی که در حال انجام است هرگونه تجمع در این رابطه غیرقانونی است و از مردم می‌خواهیم که فرصت سوءاستفاده به مخلان نظم و آرامش مردم را به دیگران ندهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج