معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت : به همت و مشارکت اعضای «داوطلبان و خیرین» جمعیت استان طرح همای رحمت تا کنون و در دهه اول این ماه مبارک، یک هزار و 900 سبد غذایی به ارزش 1میلیارد و 900میلیون ریال توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سلیمی با بیان اینکه تاکنون بیش از 5 هزار نفر از محرومین و نیازمندان و خانواده های زندانیان و بیماران از این طرح بهره مند شده اند تصریح کرد: : این طرح در طول ماه مبارک رمضان با تشکیل کمیته های شهرستانی ، برگزاری جلسات در خانه های داوطلب ، ایجاد تعامل و همکاری مناسب و موثر با مسئولین محلی و شهرستانی در راستای جلب مشارکت آنان در طرح از ابتدای ماه مبارک رمضان به اجرا در آمده است .

وی با تاکید بر اینکه حمایت از کرامت انسانها به عنوان شعار محوری طرح ملی همای رحمت در نظرگرفته شده است، افزود : در این طرح خداپسندانه با یاری خداوند متعال علاوه بر تحت پوشش قراردادن خانواده های محروم و نیازمندان جامعه و خانواده های زندانیان و بیماران ،این جمعیت به همت والای خیرین و داوطلبان اقدام به برپایی سفره های افطاری در روستاها و مناطق محروم  نموده است .

 وی در ادامه گفت: سبدهای غذایی توزیع شده شامل برنج ، روغن ، حبوبات ، خرما ، گوشت ، پنیر، کنسروجات ، قند ،شکر،  چای و...می باشد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از مردم سخاوتمند ونیکوکار و خیرین استان دعوت کرد که با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر استان در شهرستانهای تابعه و خانه های داوطلب، کمکهای خود شامل مواد غذایی را برای بسته بندی مناسب تحویل داوطلبان شعبه دهند تا پس از بسته بندی و با حفظ کرامت انسانی نیازمندان در اختیار جامعه هدف قرار گیرد.

گفتنی است اجرای طرح ملی همای رحمت تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج