مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با صدور بیانیه‌ای حملات تروریستی روز چهارشنبه در تهران را محکوم و اعلام کرد که این اقدامات خللی در وحدت و اراده ملت ایران ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در بخشی از بیانیه مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور آمده است که جنایات شرم‌آور و ناجوانمردانه تروریست‌های پلید در حمله انتحاری به بارگاه ملکوتی امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی ایران و به خاک وخون کشیدن تعدادی از هموطنان بی گناه و بی دفاع روزه دار، برگ ننگین دیگری بر پلیدی‌ها و کارنامه منفور تروریست‌ها و حامیان آنها افزود.

کوردلان و بی‌خبران از دین و مذهب با ادعای اسلام امروز فاجعه‌ای را در حرم مطهر امام راحل و مجلس شورای اسلامی ایران به وجود آوردند که در هیچ آئین و مسلک آسمانی به آن جواز داده نشده است، بگذرد از اسلام که سراسر رحمت، شفقت، همدلی، اتحاد و انسجام بین همه مسلمین بلکه کلیه جوامع بشری است و هرگز اجازه ترور و انفجار وانتحار را نمی‌دهد.

در بیانیه مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور افزوده است: به فرموده مقام معظم رهبری این حرکت خللی در وحدت وعزم راسخ ملت ایران وارد نخواهد کرد، اما تکفیری‌ها بدانند مشت آهنین سربازان گمنام امام زمان (عج) و فرزندان این مرز و بوم چنان برسر آنان و حامیانش فرود خواهد آمد که مجال نفس کشیدن نخواهند داشت، بیایید همه باهم و در کنار هم ضمن دفاع از مرز وبوم و شرف انسانی خود از نظام وانقلاب‌مان با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری در رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران کوشا باشیم.

آنچه بدیهی است دشمنان انقلاب اسلامی به بهانه‌های واهی و گوناگون بدنبال ایجاد تفرقه و اختلاف میان مسلمانان بوده و همواره به دنبال فرصتی جهت ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند.

در مرکز اسلامی شمال کشور آمده است: ضمن محکوم کردن این حملات تروریستی، به محضر مقام معظم رهبری و آحاد مردم فهیم ایران وخانواده‌های شهدای این حادثه تسلیت عرض کرده و آرزوی صبر جزیل برای بازماندگان این حادثه و طلب علو درجات شهدای این واقعه را داریم و شفای عاجل برای مصدومین را از درگاه خداوند مسئلت می‌کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج