پیکر پاک و مطهر حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تقوی از شهیدان حادثه تروریستی اخیر مجلس شورای اسلامی عصر جمعه بر دوش نمازگزاران قمی تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، پیکر مطهر  شهید گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تقوی پس از اقامه نماز توسط آیت الله سید محسن خرازی از اعضای مجلس خبرگان رهبری از مقابل درب مصلای قدس قم با عبور از خیابان شهدا به سمت میدان روح الله تشییع و سپس جهت خاکسپاری به گلزار شهیدان علی بن جعفر (ع) قم منتقل و در کنار مزار شهدای جنگ تحمیلی به خاک سپرده شد.

مشایعت کنندگان پیکر شهید تقوی در حالی که به دلیل این حمله ناجوانمردانه تروریستی سراپای وجودشان آکنده از خشم و نفرت بودند، ضمن نوحه خوانی و سینه زنی با فریادهای لبیک یا حسین، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود انزجار خود را از اقدام های تروریستی عوامل و مزدوران استکبار جهانی در کشورهای مختلف منطقه ابراز نمودند.

همچنین نمازگزاران با سر دادن شعار 'آمریکا ما با سلاح قرآن، تو با سلاح جنگی بجنگ تا بجنگیم' بر آمادگی همه جانبه خود برای مقابله با توطئه های بیگانگان تاکید کردند.

در این مراسم قشرهای مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار قم، سید مهدی صادقی استاندار و همچنین رضا سیار فرماندار و امیرآبادی فراهانی و حجت الاسلام ذوالنور ی از نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تقوی مدیرعامل سابق خبرگزاری ایکنا و از رزمندگان تخریب چی لشکر 10 سید الشهدا (ع) در دوران دفاع مقدس بود که روز چهارشنبه هفته جاری در جریان حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج