مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: همزمان با میلاد با سعادت امام حسن (ع) سه مجموعه ورزشی در سطح محلات قم به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم ،به نقل از روابط عمومی شهرداری قم در گفتگو با خبرنگار ما، مجید رفیعی با اشاره به اقدامات صورت گرفته این سازمان در راستای توسعه ورزش همگانی در سطح محلات، افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته دو مجموعه زمین چمن مصنوعی و یک مجموعه با عنوان ایستگاه نشاط به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی شهدای مدافع حرم در میدان حضرت قائم(عج) 20 خرداد ماه افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته در صدد هستیم مجموعه های فرهنگی ورزشی را در سطح محلات قم گسترش دهیم.

رفیعی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی شهید کاظمی، افزود: با اقدامات صورت گرفته زمین چمن مصنوعی شهید کاظمی واقع در شهرک قلعه کامکار در روز یکشنبه 21 خرداد ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته در جهت تجهیز مساجد به وسایل ورزشی در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان، خاطرنشان کرد: در این زمینه  اولین ایستگاه نشاط در مسجد امام رضا(ع) واقع در بلوار سمیه تجهیز و در روز دوشنبه 22 خرداد ماه  به بهره برداری خواهد رسید

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج