رقابت‌های والیبال ساحلی جام رمضان با حضور تیم‌های مطرح استان‌های گیلان، مازندان و یک تیم از آذربایجان غربی در ساحل سلمان‌شهر آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، این بازی‌ها به عنوان نخستین دوره جام رمضان با حضور ۱۳ تیم و در سطح بسیار بالایی در حال برگزاری است و حضور ساحلی بازان گیلان و مازندران و یک تیم از شهرستان ارومیه که بسیاری از این شرکت کنندگان عضو تیم‌های ملی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان کشور هستند به مدت سه شب در ساحل زیبا و شنی سلمان شهر در غرب مازندان به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیأت والیبال شهرستان عباس‌آباد  گفت: نخستین دوره جام رمضان والیبال ساحلی سلمان‌شهر با همکاری ادارات ورزش و جوانان، شرکت توسعه عمران شهرستان و هیأت والیبال برگزار می‌شود و به دلیل حضور تیم‌های مطرح کشور از جمله گیلان که تعدادی از بازیکنان آنها ملی‌پوش و در باشگاه‌های لیگ برتری شاغل هستند سطح این دوره از بازی‌ها بالا بوده و در شرایط مطلوبی در حال برگزاری است.

کیوان بابایی اظهار کرد: برگزاری این دوره از مسابقات مقدمه‌ای برای میزبانی مسابقات لیگ برتر کشور در سلمان‌شهر است که ۲۰ خرداد قرعه‌کشی آن برگزار می‌شود.

وی افزود: سلمان‌شهر با توجه به این که گردشگری است و برای برگزاری مسابقات والیبال ساحلی دارای شرایط مطلوب میزبانی است و ساحل آن نیز از نظر کیفیت بسیار مطلوب بازی‌های ساحلی به ویژه والیبال ساحلی است با حمایت مسؤولان شهرستان و شهر سلمان‌شهر تلاش می‌کنیم تا از این ویژگی‌ها و فرصت مطلوب برای رشد این ورزش بهره‌گیری کنیم.

بابایی یادآور شد: با توجه به این که شرق گیلان از نظر سطح کیفی والیبال ساحلی بسیار بالا و دارای بازیکنان در سطح ملی است برگزاری این مسابقات به رشد والیبال ساحلی در استان کمک خواهد کرد و برگزاری این مسابقات در سلمان‌شهر نیز با این هدف بوده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج