فرمانده انتظامی استان قم گفت: آموزش باید دائما تکرار و در زندگی شغلی، جریان داشته باشد تا در حیات موثر، پیش رونده و تاثیر گذار باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، فرمانده انتظامی استان قم در قرارگاه جهادی آموزش ضمن قدردانی از اقدامات آموزشی فرماندهی انتظامی استان قم اظهارداشت: خوشبختانه در گزارشات و برآوردهای ناجا شاهد پیشرفت در قرارگاه جهادی آموزش در سطح استان هستیم.

وی افزود: باتوجه به اینکه روزبه روز قرارگاه جهادی آموزش بسترهای جدیدی پیدا می کند و دامنه آن وسیع تر می شود همه مدیران و کارکنان نیز می بایست در این چرخه تغییر، ارتقا و در وسعت کار قرار گیرند و آموزش باید به روز باشد.

سردار کاظم مجتبایی  با بیان اینکه موضوع آموزش در همه بخش ها دخالت دارد و می تواند باعث ارتقاء و یا اگر به آن بی توجهی شود باعث تنزل باشد، اضافه کرد: آموزش باید دائما تکرار و در زندگی شغلی، جریان داشته باشد تا در حیات موثر، پیش رونده و تاثیر گذار باشد.

وی تصریح کرد: بازخوانی دستورالعمل ها و مرور اقدامات آن دامنه های جدیدی را برای آموزش پیش می آورد و هرجا آموزش ضعیف باشد،سهم اثرگذاری افراد در اجرای ماموریت ها کمتر می شود بنابراین آموزش باعث تقویت ما شده و هیچکس بی نیاز از آن نیست .

فرمانده انتظامی استان قم کسب مهارت در تیر اندازی را کماکان از اولویت های اول پلیس خواند و افزود: موضوع مهارت در تیر اندازی در صدر برنامه های قرارگاه جهادی قرار دارد و مهمتر این است که نتایج آن را در روند ماموریت ها ببینیم و حس کنیم و این عزم و اراده کارکنان را می طلبد.

مجتبایی در پایان سخنان خود تاکید کرد: دائما خود را درگیر مسائل آموزشی کنید تا به هنگام عمل بهترین عملکرد را شاهد باشیم و استان قم در عمل به این شاخصه سرآمد بوده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج