مسوول خدام خواهر آستان مقدس حضرت معصومه (س) از همکاری روزانه حدود هزار خدام خواهر در اجرای برنامه های فرهنگی و تبلیغی ماه مبارک رمضان در آستان مقدس حضرت معصومه (س) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مسوول خدام خواهر آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه ماه رمضان شهر الله و یکی از پر برکت ترین ماه ها در طول سال است، گفت: همه ساله عده زیادی از خدام آستان مقدس حضرت معصومه (س) برای اجرای هر چه بهتر برنامه های ماه مبارک رمضان و میزبانی از زائران و مجاوران همکاری می کنند.

وی با اشاره به به فعالیت های خدام خواهر در ماه مبارک رمضان گفت: خدام خواهر در ماه مبارک رمضان در چهار بخش به صورت گسترده ای همکاری دارند.

فاطمه نادری تصریح کرد: همه روزه در برنامه های ضیافت افطاری ۹۰ خدام خواهر همکاری دارند و این خدام از ساعت ۷ تا بعد از نماز مغرب و عشاء همکاری داشته و مشغول بسته بندی یا توزیع افطاری هستند.

وی ادامه داد: همچنین به صورت روزانه ۳۰خادم خواهر در برگزاری مراسم ترتیل خوانی همکاری داشته و وظیفه گل آرایی، جانمایی قرآن ها و چیدن رحل ها را بر عهده دارند.

نادری از فعالیت ۸۰ تا ۹۰ خادم به صورت روزانه در بخش انتظامات در ۶ کشیک چهار ساعته خبر داد و گفت: به صورت میانگین روزانه ۷۰ خادم نیز  در بخش خدمات در ۶ کشیک  چهار ساعته مشغول خدمت رسانی به زائران و مجاوران آستان بانوی کرامت هستند.

مسوول خدام خواهر آستان مقدس حضرت معصومه (س) ادامه داد: در مجموع به صورت روزانه حدود هزار خادم در بخش های مختلف در ماه مبارک رمضان به زائران و مجاوران آستان مقدس حضرت معصومه (س)خدمت رسانی کرده و بیشتر این خدام مشغول خدمت افتخاری به آستان بانوی کرامت هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج