آرش رضایی با تأکید بر ضرورت برگزاری نمایشگاه‌های قرآنی، گفت: برگزاری نمایشگاه‌های قرآنی و محافل انس با قرآن علاوه بر پیشرفت جامعه، موجب خوشبختی و سعادت بشری می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، آرش رضایی شهردار کرمانشاه در حاشیه برگزاری نمایشگاه کتب و نرم‌افزار قرآنی کرمانشاه بابیان این مطلب که هرچقدر ارتباط افراد یک جامعه با قرآن بیشتر باشد آرامش و نشاط در آن بیشتر است، ابراز داشت: در راستای ترویج مفاهیم قرآن و دین مبین اسلام عزمی راسخ و همه‌جانبه لازم است و می‌بایست مردم و مسئولین به این رویکرد نگاهی فرهنگ‌ساز داشته باشند.

وی برگزاری نمایشگاه‌های قرآنی را گامی مهم در مسیر اشاعه فرهنگ قرآنی در سطح جامعه برشمرد و خاطرنشان ساخت: شهرداری کرمانشاه به‌عنوان مدیریت شهری در تمامی سطوح آماده اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در راستای اعتلای بیش‌ازپیش کلام الهی در بین شهروندان است.

رضایی، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه‌های قرآنی و محافل انس با قرآن پیشرفت جامعه را در پی دارد و هرچقدر ارتباط افراد یک جامعه با قرآن بیشتر باشد آرامش و نشاط در آن بیشتر است.

شهردار کرمانشاه ضمن مفید ارزیابی کردن این دوره از نمایشگاه علوم قرآنی اظهار داشت: تأکید کرد: ترویج و به‌روزرسانی کلام الهی مطابق با نیاز امروز همچون دیجیتالی و نرم‌افزاری شدن قرآن می‌تواند گامی مهم در مسیر آشناسازی نسل جوان با آموزه‌های دینی باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج