رئیس مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری خوزستان، از دیدار 7 شاعرخوزستانی با مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، وحید کیانی گفت: ما هر ساله شاهد دیدار شاعران جوان و پیشکسوت در محضر مقام معظم رهبری در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) هستیم.

وی با اشاره به اینکه طی همه سال هایی که این مراسم برگزارشده، خوزستان نمایندگانی داشته و برخی سال ها هم از این استان کسی دعوت نشده است، افزود: معمولا در تمام سال هایی که شاعران دعوت می شدند بین یک تا سه نفر از استان دعوت می شدند.

این شاعر خوزستانی، خاطر نشان کرد: این امر نوعی رنجش خاطر را در میان شاعران خوب استان خوزستان ایجاد می کرد که چرا باید از برخی استان ها نفرات بیشتر و از استان خوزستان تعداد کمتری دعوت می شود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با پیگیری های جدی که صورت گرفت، مجموعه شعر نفیسی از اشعار کل شاعران خوزستان آماده کردم و یک ماه پیش، در قالب یک کتاب به علیرضا قزوه مدیر برگزاری برنامه و مدیر دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری کشورتحویل داده شد.

وی بیان اینکه خوشبختانه از جمع شاعرانی که در این کتاب شعر داشتند، هفت نفر انتخاب و برای دیدار با مقام معظم رهبری دعوت شدند، تصریح کرد: در این مراسم بناست که یک شاعر از خوزستان شعر خوانی کند و احتمال می دهم که به دو شاعر هم برسد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج