استاندار اصفهان در دیدار رییس ستاد دیه کشور اظهار داشت: جمع آوری کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد به یک سنت حسنه و نهضت و جریان عمومی تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، زرگرپور گفت: جمع آوری کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد کار بسیار بزرگ، با ارزش و قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه مردم اصفهان در این قبیل فعالیت ها حضور پررنگی دارند، افزود: وجود خیرین برای استان اصفهان یک افتخار به شمار می رود و همایش ها و برنامه های تلویزیونی و این قبیل اقدامات باعث شده است که این کار به یک سنت حسنه تبدیل شود.

زرگرپور افزود: در سال های گذشته جمع آوری کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد موردی صورت می گرفت ولی در سال های اخیر به یک سنت حسنه، نهضت و جریان عمومی و شجریه ی طیبه تبدیل شده است که بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه امید زندانیان پس از خدا به اقدامات خداپسندانه خیرین و مسوولان است، گفت: خوشبختانه به لطف خداوند این برنامه ها بسیار پر برکت می شود و سال به سال برنامه های جدید و خلاقانه ای اجرا می شود.

مقام ارشد استان با اشاره به فعالیت ۶۰۰ خیریه تخصصی در استان اصفهان گفت: برای اولین بار در کشور خیریه حضرت امام موسی کاظم (ع) با هدف آزادی زندانیان مالی و کمک به خانواده های زندانیان، بهبود فضای فیزیکی، بهداشتی و رفاهی زندانیان آغاز بکار کرد و در مدت فعالیت خود اقدمات خوبی را در جهت کمک به زندانیان و خانواده های آن ها به انجام رسانده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج