مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: این جشنواره از ۱۹ تا ۲۹ خرداد ماه در بازار مرکزی گل و گیاه خیابان همدانیان دایر است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، کشاورز راد در خصوص اهداف برگزاری جشنواره بهاره بازار مرکزی گل و گیاه اصفهان اظهار کرد:‌ هر ساله جشنواره  بهاره بازار مرکزی گل و گیاه خیابان همدانیان با هدف نمایش جلوه‌های ویژه گل‌ و گیاه و آشنایی با تولید کنندگان ماهیان زینتی برگزار می‌شود.

وی درباره تاریخ برگزاری جشنواره بهاره گل‌ و گیاه افزود: این جشنواره  از 19 تا 29 خرداد ماه در بازار مرکزی گل و گیاه خیابان همدانیان دایر است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: از اواسط سال قبل دوره‌های آموزشی گل‌آرائی برای خانم‌ها و به صورت کاملاً رایگان برگزار شده که در این جشنواره شرکت کنندگان دانسته‌های خود را در قالب تزئینات و گل‌آرائی به منصه ظهور خواهند گذاشت که با رأی مردم و کارشناسان افراد برگزیده انتخاب می‌شوند.

اصغر کشاورز راد در ادامه اذعان داشت: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند صبح‌ها در ساعت 7:30 تا 13 و بعد از ظهرها از ساعت 16:30 تا 21 به بازار مرکزی گل و گیاه واقع در خیابان همدانیان مراجعه کنند.

وی همچنین به اقدامات دیگری که در این جشنواره صورت می‌گیرد پرداخت و عنوان کرد: هر سال ماکتی با محوریت اماکن مقدسه گل آرائی می‌شود که امسال در نظر گرفته شده است که قبور چهار امام در بقیع طراحی و گل‌آرائی شود.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان به تخفیفات ویژه این جشنواره نیز اشاره کرد و بیان داشت: شهروندان می‌توانند گل‌ و گیاه مورد نظر خود را 20 تا 40 درصد ارزان‌تر از همیشه خریداری کنند.

وی تصریح کرد: همچنین در این مرکز کلینیک‌های دائمی گل‌ و گیاه وجود دارد که مردم می‌توانند با مراجعه به این کلینیک به صورت رایگان از خدمات آن که شامل درمان گل‌ و گیاه آسیب دیده، رفع آسیب و آموزش مراقبت‌ها  و... است، استفاده کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج