مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، از آغاز طرح سراسری حمایت غذایی و بهره‌مندی 50 هزار خانوار بهزیستی استان کرمانشاه خبر داد و گفت: این طرح به مناسبت ماه مبارک رمضان از امروز شروع‌شده و بر اساس موارد تعریف‌شده کارت مددجویان و مشمولان شارژ ریالی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، دکتر امید قادری سقف توزیع سبد حمایت غذایی را تا یک‌میلیون و 200 هزار ریال عنوان کرد و افزود: این طرح از 300 هزار ریال آغاز می‌شود و مشمولان و مددجویان باید از مراجعه حضوری و یا تلفنی به دستگاه‌ها خودداری کنند.

به گفته قادری، اطلاعات مددجویان و مشمولان توسط کارمندان دستگاه‌های حمایتی در سامانه کنترل می‌شود و علاوه بر مددجویان بهزیستی، افراد زیرپوشش کمیته امداد که به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی‌شده در این طرح گنجانده می‌شوند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه 300 هزار ریال برای خانوارهای تک‌نفره در نظر گرفته‌شده ادامه داد: 600 هزار ریال برای خانوارهای 2 نفره در نظر گرفته‌شده و خانواده‌هایی که بیش از سه نفر جمعیت دارند برای هر نفر، 100 هزار ریال اعطا می‌شود.

به گفته قادری، فروشگاه‌های رفاه، امکان، سپه، فرهنگیان، شهروند، اتکا، تعاون روستایی و تعاونی‌های مصرف محلی ازجمله مناطقی هستند که در طرح حمایت سبد غذایی گنجانده‌شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج