در ایام ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار علوم قرآنی به مدت ده روز از 16 لغایت 25 خردادماه سال جاری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شهردار کرمانشاه، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مسوولین در فرهنگسرای شهر کرمانشاه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در آیین افتتاحیه این نمایشگاه از نمایش بیش از 2 هزار عنوان کتاب و ۵۰۰ عنوان نرم‌افزار قرآنی خبر داد و افزود: این نمایشگاه به‌صورت هم‌زمان در 13 شهرستان دیگر استان نیز برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین رحیم جعفری ضمن تقدیر از نگاه فرهنگی شهرداری کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به پیشینه خوب سالیان گذشته استان کرمانشاه در امر برگزاری چنین رویدادهای مهمم معنوی، کرمانشاه امسال به‌عنوان پایلوت برگزاری نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار علوم قرآنی در سطح کشور انتخاب شد.

وی در ادامه به برنامه‌های متنوع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات فرهنگی قرآنی، غرفه‌های متنوعی همچون غرفه قرآن بخوان و جایزه‌بگیر ویژه کودکان و نوجوانان، نقاشی با بهره‌گیری از مربیان مجرب، عترت و حجاب، نگارش سوره ملک به‌صورت ورک شاپ و... وجود دارد.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان از 16 لغایت 25 خردادماه سال جاری می‌توانند همه‌روزه از 10 صبح تا 10 شب از نمایشگاه دیدن کنند و تا 40 درصد با ارائه بن کارت و 20 درصد به‌صورت عموم از تخفیفت این نمایشگاه برخوردار شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج