در اولین انتخابات الکترونیک سراسری، ششمین هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در اولین انتخابات الکترونیک سراسری، ششمین هیات مدیره خانه مطبوعات کردستان انتخاب شدند

در انتخابات این دوره که روز چهارشنبه10 خرداد 1396 به صورت سراسری و الکترونیکی برگزار شد در بخش مدیران مسئول، گلاویژ مرادی با 31 رای و کاظم ایمان زاده با 29 رای به عنوان عضو اصلی و هوشیار بابایی نیز با 23 رای به عنوان عضو علی البدل این بخش انتخاب شدند.

در بخش نمایندگی خبرگزاری‌ها نیز خبات ساعدی با 28 رای به عنوان عضو اصلی و فریاد فاتحی نیا با 18 رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند.
این 2 نفر بعد از منتخبین بخش مدیران مسئول حائزین بیشترین رای بودند که باتوجه به اینکه کسی در بخش نمایندگی خبرگزاری ها شرکت نکرده بود از بخش مدیران مسئول به این بخش منتقل شدند. 
در بخش نشریات سراسری فرید سماواتی با 42 رای به عنوان عضو اصلی و نادیا حمه ویسه با 14 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.
در بخش خبرنگاران امید بهمنی با 48 رای، فرشید اردلان با 46 رای از خبرگزاری ایسنا و فردین کمانگر با 46 رای به عنوان عضو اصلی و فیض الله پیری با 23 رای و سامان احمدی با 16 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
فرهاد شیری و هیبت هرس مالی هر کدام با 39 رای به عنوان بازرس اصلی و سونیا محمدی با 28 رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
انتخابات این دوره خانه مطبوعات استان کردستان به صورت هماهنگ با خانه های مطبوعات سراسر کشور و به صورت الکترونیکی برگزار شد.
74 نفر از 85 نفر عضو خانه مطبوعات کردستان که امکان رای دادن داشتند در این انتخابات شرکت کردند که برابر با مشارکتی 87 درصدی است.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج