مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت: امسال نیز همچون دیگر سال‌ها نمایشگاه بین المللی "قرآن کریم" در ۱۶ رمضان در محل نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی درباره برگزاری نمایشگاه قرآن در ماه رمضان اظهار داشت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته شاهد برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن در اصفهان هستیم، این نمایشگاه از ۱۶ رمضان برگزار می‌شود.

وی افزود: برای برنامه‌های نمایشگاه امسال جلساتی را برگزار کردیم که بر این اساس قرار شد تا در نمایشگاه امسال از ظرفیت‌های استانی استفاده بیشتری شود و همه موسسات قرآنی و سازمان تبلیغات برای حضور فعال در نمایشگاه دعوت شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: همچون نمایشگاه کتاب سراسر کشور و نمایشگاه قرآن تهران سعی بر این داریم تا بن‌هایی را برا خرید مردم در نظر گرفته شود که در ارتباط با این طرح صحبت‌هایی را با وزیر داشته‌ایم و قرار بر این شد تا این بن به استان‌ها نیز داده شود اما میزان مبلغ بن‌ها هنوز مشخص نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نمایشگاه کتاب اصفهان همچون گذشته برگزار می‌شود، تصریح کرد: امسال نمایشگاه کتاب با تغییر زمان همچون سال‌های گذشته برگزار می‌شود، بحث اصلی این است که نمایشگاه در محل دائمی و جدید نمایشگاه‌ها برگزار شود که سبب شده تا زمان برگزاری نمایشگاه اسفندماه تعیین شود.

ارزانی بیان کرد: برخی بر این مسئله تاکید دارند که این نمایشگاه در زمان دیگری باید برگزار شود یا ما امسال ۲ نمایشگاه کتاب داشته باشیم، البته سعی ما بر این است تا بتوانیم نمایشگاه کتابی دائمی را در استان راه‌اندازی کنیم اما امسال نمایشگاه کتاب در اسفندماه و در محل جدید نمایشگاه با زیربنایی حدود ۸ هزار و ۵۰۰ متر برگزار می‌شود که این متراژ حدود ۲ و نیم برابر وسعت نمایشگاه‌های گذشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج