مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: خیران اصفهانی ۳ میلیاردو۵۰۰ میلیون ریال در قالب وجه نقد و کالا برای برگزاری مراسم افطاری نیازمندان به کمیته امداد اهدا کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، شیران اظهارداشت: با اجرای طرح «همیان مولا» و برپایی سفره‌های افطاری شب‌های ماه مبارک رمضان در اصفهان مددجویان میهمان سفره بی‌ریای خیران کمیته امداد شده‌اند.

وی با بیان اینکه طرح «همیان مولا» در قالب توشه برکت از یکم تا 24 ماه مبارک رمضان در استان درحال اجراست، افزود: 88 هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد استان اصفهان هستند که درقالب این طرح با رویکرد جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب سبد غذایی و توزیع آن بین نیازمندان هرسال در ماه ضیافت الهی میهمان خیران می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خاطرنشان کرد: در طرح «همیان مولا» خیران و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند با قراردادن مواد غذایی شامل برنج، حبوبات، ماکارونی، گوشت و دیگراقلام خوراکی در کیسه‌های همیان مولا و تحویل آن به کمیته امداد با این نهاد در خدمت‌رسانی به محرومان و مددجویان مشارکت کنند.

وی همچنین از شهروندان خیر خواست در صورت تمایل با پرداخت وجه نقد و کالا یا هماهنگی با غداخوری‌ها و مراکز پخت غذا در تهیه یک پرس غذای گرم برای نیازمندان روزه‌دار در این کار خیر سهیم باشند.

شیران به جمع‌آوری 3 میلیارد و 855 میلیون تومان کمک در قالب طرح اطعام و افطاری در سال 95 اشاره کرد و گفت: ماه رمضان سال گذشته به 92 هزار 418 مددجو اطعام و افطاری داده شد و بیش از 63 هزار 731 سبد کالا در قالب طرح «همیان مولا» جمع‌آوری و بین خانواده‌های نیازمند این نهاد در استان توزیع شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج