رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: طرح ضیافت با رویکرد تهیه اقلام ضروری و تنظیم بازار کالاهای اساسی شهروندان از ابتدای ماه مبارک رمضان سال جاری آغاز و تا پایان این ماه در استان گلستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج به‌ نقل از روابط‌ عمومی سازمان صنعت‌، معدن و تجارت استان گلستان، علی‌اصغر اصغری با اشاره به استقبال شهروندان از اجرای این طرح در سال‌های گذشته از اجرای طرح تنظیم بازار ضیافت با هدف تامین و توزیع به موقع کالاهای پرمصرف و جلوگیری از کمبود کالا در ماه مبارک رمضان خبر داد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: در این طرح که با هدف حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تامین نیازهای ضروری شهروندان برگزار می‌شود، مقدار 460 تن گوشت مرغ منجمد، 49 تن گوشت قرمز منجمد، 468 تن شکر و 639 تن برنج خارجی وارداتی توسط سازمان جهاد کشاورزی تهیه و در واحدهای صنفی معتبر و فروشگاه‌های زنجیره‌ای از پیش تعیین شده به شهروندان عرضه خواهد شد.

وی افزود: براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم گوشت منجمد 58500 ریال، هر کیلوگرم گوشت قرمز منجمد حداکثر 240000 ریال، هر کیلوگرم شکر 28550 ریال و هر کیلوگرم برنج خارجی 27000 ریال برای توزیع در طرح ضیافت مصوب شد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان گفت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و نیاز شهروندان به تامین کالاهای ضروری و همچنین ضرورت نظارت بر اجرای طرح ضیافت و فروش اقلام پرمصرف توسط فروشگاه‌ها، حضور بازرسان این سازمان و همچنین بازرسان اداره اصناف در سطح شهرهای استان تشدید خواهد شد.

اصغری از همه شهروندان خواست تا با تهیه کالاهای مورد نیاز خود از فروشگاه‌های معتبر و شناخته شده و همچنین دریافت فاکتور خرید از وقوع هر گونه سوء استفاده و تخلفی جلوگیری کرده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی مورد را سریع از طریق سامانه تلفنی 124 به صورت تلفنی و یا به‌صورت حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و ادارات تابعه شهرستان مراجعه کرده و مورد را به بازرسان این سازمان گزارش کنید تا سریع مورد بررسی قرار گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج