رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرای طرح امنیتی- ترافیکی ویژه به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ فضل‌الله شیری عنوان کرد: به‌منظور تسهیل عبور و مرور و پیشگیری از بروز سوانح رانندگی، طرح ویژه امنیتی- ترافیکی در ماه مبارک رمضان اجرا می‌شود.

وی افزود: با توجه به حلول ماه مبارک رمضان به‌منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک قبل و بعد از افطار، تسهیل عبور و مرور، برقراری نظم و ایمنی و پیشگیری از بروز سوانح رانندگی با به‌کارگیری تمامی کارکنان و تجهیزات خود طرح امنیتی- ترافیکی از اولین روز ماه مبارک رمضان در دستور کار قرارگرفته است.

این مقام انتظامی زمان اجرای این طرح را از ابتدا تا انتهای ماه مبارک اعلام کرد و گفت: محل اجرای این طرح معابر و تقاطع پرترافیک و تردد حوزه استحفاظی است.

شیری خاطرنشان کرد: پلیس راهور همچنین طرح برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف و رانندگان خودروهایی را که درملأعام اقدام به روزه‌خواری می‌کنند، در دستور کار خود قرار داده و با متخلفان برابر مقررات رفتار خواهد شد.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان طرح‌های ویژه مناسبتی با اعمال محدودیت‌های خاص در دستور کار پلیس راهنمایی و رانندگی استان قرار می‌گیرد که هم‌زمان با روزهای شهادت امام علی (ع) و لیالی قدر، روز قدس و روز عید فطر در مورد نحوه اجرا و محدودیت‌های در نظر گرفته‌شده اطلاع‌رسانی لازم به شهروندان خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در پایان از رانندگان خواست، به توصیه‌های پلیس در طول مسیر عمل کنند و از هرگونه توقف دوبله و یا توقف‌هایی که منجر به سد معبر می‌شود جدا خودداری کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج