عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: عدم پاسخگویی مدیران و مسوولان بانک مرکزی و مؤسسه آرمان به سردرگمی مردم دامن زده است و مردم نگران سرمایه‌های خود هستند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، فریدون حسنوند اظهار کرد: چند روز است که شاهد تجمعات مختلف مردم در مقابل شعب مؤسسه آرمان در شهرهای مختلف استان به‌خصوص اندیمشک هستیم.

حسنوند تصریح کرد: به دلیل این‌که مدیران ارشد مؤسسه آرمان و بانک مرکزی پاسخگوی مردم نیستند و جواب قانع‌کننده‌ای به آن‌ها نداده‌اند، بلاتکلیفی در مردم به وجود آمده و موجب شده تا در برخی از شهرهای استان مقابل درب این مؤسسه تجمعاتی صورت بگیرد.

وی افزود: طبق پیگیری‌های انجام‌شده بخش اعظم سرمایه این موسسه، از استان خوزستان بوده است. سرمایه‌گذاران قبلی، مؤسسه را به سرمایه‌گذاران جدید واگذار کرده‌اند و این اتفاق باعث سردرگمی و بلاتکلیفی مردم شده است.

نماینده اندیمشک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: روز گذشته با استاندار خوزستان صحبت کردم تا با بانک مرکزی و مسوولان موسسه آرمان صحبت و رایزنی شود و به‌نوعی به سپرده‌گذاران اطمینان خاطر دهیم و مشکلات را حل کنیم.

وی با بیان این‌که در حال رایزنی برای حل مشکلات هستیم، اظهار کرد: بانک مرکزی باید در این زمینه بیشتر به مسوولیت خود توجه و در پاسخگویی و الزام مسوولان بانک آرمان برای رسیدگی به حقوق مردم بهتر عمل کند؛ بانک مرکزی باید به سپرده‌گذاران آرامش خاطر دهد و با مسوولان برخی استان‌ها مانند خوزستان که یکی از استان‌های درگیر با این موضوع است، جلساتی برگزار کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج