رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گفت: روزه خواری در داخل خودرو ممنوع بوده و در صورت مشاهده ،ماموران این پلیس با متخلفان برخورد قانونی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ رضایی اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم ترافیک شهری در ساعات قبل از افطار، طرح ویژه ترافیکی این پلیس در هسته مرکزی و نقاط پرتردد شهر اصفهان به اجرا در می آید و ماموران به روانسازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور مردم می پردازند تا مردم هرچه بهتر از فیوضات معنوی این ماه پربرکت بهره مند شوند.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه خودرو حریم خصوصی محسوب نمی شود، روزه خواری علنی در داخل خودرو را ممنوع اعلام کرد و گفت: در صورت مشاهده هرگونه روزه خواری در داخل خودروها ماموران این پلیس برابر قانون با متخلفان برخورد خواهند کرد.

رئیس پلیس راهور استان از برخورد قانونی با رانندگان و سرنشینان خودروهایی که با رفتارهای هنجار شکنانه از قبیل بد پوششی ، سگ گردانی ، آلودگی صوتی حرمت ماه مبارک و سایر روزه داران را نگه نمی دارند خبر داد.

وی به اعمال قانون خودروهای دارای شیشه دودی اشاره کرد و گفت: براساس قانون رسیدگی به جرایم و تخلفات رانندگی استفاده از شیشه دودی به نحوی که راننده و سرنشین قابل تشخیص نباشد جرم محسوب شده و متخلفان با جریمه 500 هزار ریالی روبرو خواهند شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج