در دوازدهمین جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان روابط عمومی الکترونیک شرکت گازاستان اصفهان تندیس سرآمد این جشنواره را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در دوازدهمین  “جشنواره فرهنگی روابط عمومی های استان اصفهان” ، که با حضور معاونین استاندار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد شرکت گاز استان اصفهان موفق به کسب تندیس سرآمد  در  شاخص “روابط عمومی الکترونیک” گردید.

 دراین جشنواره، عملکرد یک ساله  روابط عمومی ها در شش شاخص ؛اطلاع رسانی و ارتباطات رسانه ای- انتشارات -  تبلیغات و مناسبت ها-  روابط عمومی الکترونیک – تشریفات – برنامه ریزی،بهبود و توانمندسازی- تحقیق،پژوهش و افکار سنجی  و همچنین بخش ویژه اقصاد مقاومتی مورد ارزیابی قرار گرفت.

 گفتنی است، آثار این جشنواره در سه سطح سرآمد، برگزیده و عالی داوری شد که سطح سرآمد در بالاترین رتبه و پس از آن  به ترتیب سطوح برگزیده و  عالی قرار گرفتند.

همچنین به اذعان داوران و مدیر اجرایی این جشنواره، امسال آثار و مستندات روابط عمومی ها ی استان  از رشد مناسب و کیفیت بالایی برخوردار بودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج