نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان به استناد روایاتی از خیران بعنوان سفیران و کارگزاران خدا در زمین نامبرد و گفت: خیران عزیز باید خداوند را شاکر باشند که این توفیق کارگزاری شامل حالشان شده و تلاش کنند که قدمی را جز برای رضای الهی برندارند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در مراسم آغاز توزیع بن ارزاق نیازمندان توسط خیریه امام محمد باقر (ع) با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان افزود: بر اساس روایات انجام هر کار، اهلی دارد و اگر توسط عده ای ترک شود، اهل آن می آیند و آن را انجام می دهند و آن کار بر زمین نمی ماند.

وی افزود: بنابراین نباید برای بر زمین ماندن کار خیر، غصه بخوریم بلکه باید برای اینکه ما در جرگه خیران نباشیم، نگران شویم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: رسول خدا (ص می فرمایند که خدا بندگانی را روی زمین دارد که مردم در حوائجشان به آنها مراجعه کنند، اینها سفیران و کارگزاران خدا هستند و از عذاب خدا در امانند.

آیت الله طباطبایی نژاد به روایتی از امیر المؤمنین (ع) اشاره کرد و افزود: اگر کسی برای حاجتی به شما مراجعه کرد و شما او را پیش کس دیگری فرستادید، بدان درست فکر کردی و تو اهل این خیر نبودی.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان خاطر نشان کرد: به فرموده امام حسن مجتبی (ع) خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه برای خلق آفریده است که از اطاعت خدا شروع و به رضایت الهی ختم می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج