مدیرکل بنیاد شهید و امورر ایثارگران خوزستان گفت: آئین معنوی شبی با شهدا با حضور اقشار مختلف مردم در شهر اروندکنار و دیدار دیار شهیدان عملیات والفجر ۸ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان،  عبدالرضا فرجیان اظهار داشت: پیکر مطهر 135 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس صبح امروز با استقبال اقشار مختلف مردم و مسئولان لشکری و کشوری به خاک پاک وطن بازگشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امورر ایثارگران خوزستان تصریح کرد: مراسم تشییع پیکر این شهدای گلگون کفن از  عصر امروز به صورت سواره از یادمان شهدای اروند تا نهر قصر و از آنجا تا مسجد حضرت حجت بن الحسن(عج) در نهر حد بر دوش مردم متدین اروندکنار و دیار شهیدان عملیات والفجر 8 تشییع می‌شود.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری تشییع، با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا و رزمندگان اسلام مراسم شبی با شهدا در مسجد حضرت حجت بن الحسن(عج) در نهر حد همزمان با نماز مغرب و عشاء آغاز می‌شود.

فرجیان خاطرنشان کرد: مردم اروندکنار و شهرهای دیگر خوزستان از جمله مردم آبادان، خرمشهر و مینوشهر با حضور در مراسم شبی با شهدا، دعای کمیل را در کنار پیکر مطهر 135 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس زمزمه می‌کنند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدای تازه تفحص شده در یک ماه گذشته توسط کمیته جستوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح در مناطق عملیاتی استان‌های بصره، الاماره و شهر کوت عراق تفحص شده‌اند و همزمان با روز ملی مقاومت و پایداری به کشور بازگشتند.

مدیرکل بنیاد شهید و امورر ایثارگران خوزستان عنوان کرد: 18 تن از این شهدای عزیز، غواصان شهید عملیات کربلای 4 هستند که در جزیره ام‌الرصاص، با دست‌های بسته و در نهایت مظلومیت به شهادت رسیدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج