درگیری و اختلاف نظر میان دو کاندیدای شورای اسماعیلیه یک از توابع شهرستان کارون به قتل یکی از اعضا و زخمی شدن دونفر دیگر انجامید.

 به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، پسر عموی مقتول در این رابطه به خبرگزاری موج می گوید: پسرعمویم خلیل فرزند بدار ناصری کاندیدای شورای روستای اسماعیلیه یک بود که پس از اعلام نتایج انتخابات با دیگر رقیبش (باوی) بر سر تعداد آرای ماخوذه دچار مشاجره کلامی شد و پس از لحظاتی این مشاجره به درگیری انجامید.

ناصری افزود: پس از درگیری، قاتل به همراه چند نفر از آشنایانش به پسرعمویم که اتفاقا در کنار چند نفر دیگر از فامیل بود، با اسلحه شکاری و کلاشینکف آتش گشودند و سه نفر را با گلوله مضروب کردند.

وی با اعلام اینکه متاسفانه در این تیراندازی خلیل در دم جان سپرد اما دونفر دیگر هنوز در بیمارستان بستری هستند، اظهار کرد: قاتل هنوز متواری است اما این قضیه اختلاف طایفه ای را در این روستا میان طایفه قاتل و مقتول رقم زد.

این در حالیست که پیش از این فرماندار شهرستان کارون در گفت گویی، شایعه کشته شدن یکی از اعضای شورای روستای اسماعیلیه را تکذیب کرد و گفت: درگیری منجر به قتل در روستای اسماعیلیه یک،هیچ ارتباطی به انتخابات ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج