شن پیروزی حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان دیر استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در این مراسم که شامگاه پنجشنبه و با حضور حامیان روحانی در تالار فرهنگ شهر دیر برگزار شد، مردم شادی خود را از پیروزی نامزد مورد حمایتشان در انتخابات ریاست جمهوری ابراز کردند.
فرماندار دیر در این مراسم گفت: صحنه پرشور انتخابات در 29 اردیبهشت ماه آزمون خیرکننده دیگری بود که جلوه مردم سالاری دینی را با حضور گسترده شما مردم در پای صندوق های رای یک بار دیگر در عمل به اثبات رساند.
حمزه اعتماد افزود: رای بالا و قاطع ملت به دکتر حسن روحانی آن هم با وجود برخی بی اخلاقی ها در عرصه انتخابات نشان دهنده شعور بالای سیاسی و درک و هوشمندی مردم از وضعیت ایران اسلامی و نیاز این کشور پرافتخار به آینده ای روشن است.
وی با اشاره به ضرورت همدلی و وحدت در جامعه گفت: رقابت و انتخابات تمام شد، باید امروز این رقابت به رفاقت تبدیل شود و همه دست به دست هم به آبادانی کشور کمک کنند.
فرمانداردیر یادآورشد: مردم این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت 96.18درصدی داشته اند.
شهرستان دیر با 60 هزار نفر جمعیت در فاصله 200 کیلومتری جنوب مرکز استان بوشهر قراردارد.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج