سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تصادف مرگبار دو خودروی سواری در یکی از خیابان‌های اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، شریعتی در خصوص این حادثه اظهار داشت: متاسفانه براثر برخورد دو خودروی سواری پراید و پژو 206 در خیابان جوان اصفهان یک نفر جان خود را از دست داد و چهار نفر دیگر به شدت مصدوم شدند.

وی افزود: این حادثه عصر دیروز به سامانه 125 اطلاع داده شد و سه دقیقه بعد ناجیان آتش نشان از دو ایستگاه همجوار 19 و 24 به همراه 5 خودروی نجات و اطفائیه خود را به محل حادثه رساندند که شاهد محبوس شدن دو تن از سرنشینان خودروی پراید بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: نیروهای اعزامی آتش نشانی پس از ایمن سازی محل در یک عملیات دقیق و با سرعت عمل بالا و به کمک تجهیزات تخصصی، ست‌های نجات و سیستم‌های برش هیدرولیک اقدام به آزاد سازی افراد محبوس شده از میان آهن پاره‌های دو خودرو کردند که خوشبختانه توانستند 4 مصدوم این حادثه را نجات دهند و آن‌ها را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

وی با بیان اینکه در این حادثه عوامل اورژانس، انتظامی، راهور و عوامل شهرداری نیز حضور داشتند، گفت: یکی از محبوس شدگان قبل از رسیدن آتش نشانان علائم حیاتی خود را از دست داده بود و متأسفانه عملیات احیاء هم نتوانست جان وی را نجات دهد.

شریعتی خاطرنشان کرد: متأسفانه با عدم توجه رانندگان به سرعت مجاز در مسیر و جاده‌ها این اتفاقات تلخ همواره ادامه خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج