عباس سروری گفت: از امسال و به مدت سه سال هیچ کاروانی از هیچ‌کدام از استان‌های کشور برای شرکت در مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) اعزام نخواهد شد.

عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بابیان این مطلب که امسال به دلیل تقارن سالگرد رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با ماه مبارک رمضان، اعزام کاروان‌ها به مرقد امام (ره) را نخواهیم داشت، ابراز کرد: تمامی برنامه‌های مربوط به سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب به‌صورت درون استانی برگزار می‌شود.

 سروری افزود: شاخص‌ترین این برنامه‌ها در عصر روز 14 خرداد در مسجد جامع شهر کرمانشاه و با حضور سخنران کشوری برگزار خواهد شد و میهمانان افطار را میهمان سفره بابرکت امام خمینی (ره) خواهند بود همچنین ویژه‌برنامه روز 15 خرداد نیز در تمامی مساجد استان برگزار خواهد شد، ضمن اینکه دریکی از مساجد برنامه شاخص این روز را برگزار خواهیم کرد.

وی بابیان اینکه برنامه‌های مختلفی از سوی دستگاه‌های مختلف برای سالروز آزادسازی خرمشهر در نظر گرفته‌شده، افزود: یکی از مهم‌ترین این برنامه‌ها شرکت یازده نفر از فرماندهان و یادگاران سال‌های دفاع مقدس در برنامه‌ای تحت عنوان" شب خاطره" در محضر مقام معظم رهبری است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج