رئیس ستاد انتخابات خوزستان با بیان اینکه شمارش آرای انتخابات شورای شهر اهواز به اتمام رسید، گفت: هیات نظارت بررسی صندوق ها را آغاز کرده و به همه اعتراضات رسیدگی خواهد کرد.

به گارش خبرگزاری موج خوزستان، علی حسین حسین زاده  اظهار کرد: بر اساس روند قانونی انتخابات، پس از مرحله شمارش آرا، هیات های نظارت شهرستان و استان، اعتراض ها را رسیدگی و ندر صورت نیاز برخی صندوق ها بازشماری می شود هم اکنون هیات نظارت کار بررسی را آغاز کرده است.

وی افزود: هیات نظارت راستی آزمایی صندوق ها را انجام می دهد و به اعتراضات رسیدگی می کند و در صورت وجود تخلف آن را اعلام می کند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با دعوت نامزدهای شورای شهر اهواز به آرامش از آنها خواست که اعتراضات خود را بر اساس روال قانونی پیش ببرند.

حسین زاده تاکید کرد: در راستای سالم سازی این انتخابات، هیات های نظارت و سه نماینده مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کرده اند که به همه مسائل و اعتراضاتی که از سوی نامزدها مطرح شده رسیدگی کنند.

پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت همزمان با دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.600 نفر در این دوره از انتخابات اهواز نامزد عضویت در شورای اسلامی شهر شده بودند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج