فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی خبر داد و گفت: در این راستا ۸۱ نفر متخلف انتخاباتی در حوزه‌های شهری و روستایی به مراجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رضا شیرزادی از دستگیری ۸۱ نفر متخلف انتخاباتی در کرمانشاه خبر داد و گفت: روز گذشته دریکی از روستاهای حوزه سر فیروزآباد سه نفر در حمایت از کاندیداهای خود باهم درگیر شده و اقدام به تیراندازی هوایی کرده بودند.

وی با اشاره به حضور سریع مأموران و دستگیری متهمان بیان کرد: این امر هیچ خللی در امنیت انتخابات منطقه سر فیروزآباد به وجود نیاورد و روند انتخابات بااقتدار تمام برقرار شد.

شیرزادی با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان انتخاباتی در سطح شهر و حوزه‌های روستایی افزود: در بخش عثمان وند نیز چند نفر به هواخواهی از کاندیدای خود باهم درگیری شده که با ورود مأموران قضیه خاتمه یافت و عاملان نزاع پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به پوشش اطلاعاتی– امنیتی حوزه‌های اخذ رأی گفت: در این راستا تعداد شش دستگاه خودرو و ۸۱ متهم که در امر تبلیغات و بعضاً خریدوفروش آرا در مقابل حوزه‌های انتخاباتی مشغول بودند پس از شناسایی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج