فرماندار قصرشیرین گفت: از مجموع 17 هزار و 593 رای صحیح در شهرستان قصرشیرین، 13 هزار و 565 رای آقای حسن روحانی ، سید ابراهیم رئیسی 3874 رای، سید مصطفی میرسلیم 111 رای و سید مصطفی هاشمی طبا نیز 43 رای کسب کردند.

فرامرز اکبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، با بیان این مطلب که در شهرستان قصرشیرین آقای حسن روحانی بیشترین آرا را کسب کرد، اظهار داشت: میزان مشارکت مردم قصرشیرین نیز در این دوره 75 درصد بوده است.

اکبری از معرفی منتخبین شورای شهر این شهرستان خبر داد و گفت: براساس اعلام نهایی کیومرث خزلی با ۲ هزار و ۹۵۰ رای به عنوان نفر اول، کیانوش سلیمانی با ۲ هزار و ۷۸۶ رای به عنوان نفر دوم، اسدالله رضایی زاده با ۲ هزار و ۱۳۸ رای به عنوان نفر سوم، روح اله مرادی با ۲ هزار و ۱۳۳ به عنوان نفر چهارم و علی خدا مرادی با یک هزار و ۸۶۱ رای به عنوان نفر پنجم معرفی شد.

وی افزود: براساس اعلام نهایی حسین حسین زاده با یک هزار و ۸۰۹ رای، فرشید راستین با یک هزار و ۶۹۸ رای و کیوان عزیزی با یک هزار و ۶۵۳ رای نیز به عنوان ۳ عضو علی البدل این دوره از شوراهای اسلامی شهرستان قصرشیرین معرفی شدند.

وی میزان آرا صندوق های رای این شهرستان را ۱۴ هزار و ۱۶۵ رای اعلام کرد و گفت: از این تعداد  ۱۳ هزار و ۹۸۴ رای صحیح و ۱۷۰ رای باطله ماخوذه و ۱۱ برگ رای باطلاه غیرماخوذه بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج