فرماندار شاهین شهر و میمه گفت: حجت الاسلام روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شاهین شهر و میمه با ۸۰ هزار و ۳۳ رای ژیشتاز کسب آرای مردمی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا بصیری در گفت و گو با خبرنگار موج با اشاره به اینکه شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری در شاهین شهر و میمه تمام شده است، اظهار داشت: بر این اساس حجت الاسلام حسن روحانی با ۸۰ هزار و ۳۳ رای پیشتاز کسب آرای مردمی این شهرستان شد.

وی افزود: حجت الاسلام ابراهیم رئیسی با ۳۲ هزار و ۷۰۵ رای، سید مصطفی آقا میرسلیم با یک هزار و ۴۴۶ رای و سید مصطفی هاشمی طبا با ۶۶۷ رای به ترتیب نفرات دوم تا چهارم انتخابات ریاست جمهوری بودند.

فرماندار شاهین شهر و میمه با بیان اینکه شمارش آرای مردمی در شورای اسلامی در شاهین شهر ومیمه در حال انجام است، تصریح کرد: هنوز سامانه وزارت کشور برای ثبت آمار شورای شهر و روستا باز نشده است.

وی در ادامه با اشاره به مشارکت ۸۳ درصدی مردم شاهین شهر و میمه در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه گفت: واجدین شرایط رای دادن شهرستان ۱۴۱ هزار و ۳۳ نفر بوده اند که ۱۱۷ هزار و ۸۲۵ نفر از این افراد در انتخابات مشارکت داشته اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج