دادستان عمومی و انقلاب اسلامی اردبیل گفت: تاکنون ۴ مورد تخلف انتخاباتی مبنی بر خرید و فروش آرا در اردبیل شناسایی شده و متخلفان در این زمینه دستگیر و به مراجع قفضایی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، ناصر عتباتی اظهار داشت: تاکنون 4 مورد تخلف انتخاباتی مبنی بر خرید و فروش آرا در اردبیل شناسایی شده و متخلفان در همین زمینه توسط ماموران انتظامی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه به محض رصد تخلفات انتخاباتی و خرید و فروش آرا در برخی شعبات اقدامات اساسی از سوی دستگاههای قضایی و امنیتی انجام شد، افزود: در سریعترین زمان ممکن عاملان خرید و فروش آرا در اردبیل دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شدند.

دادستان عمومی و انقلاب  اسلامی اردبیل از دستگیری 11 نفر به خاطر تخلفات انتخاباتی دراردبیل خبر داد و افزود: کمیته قضایی در اردبیل برای رسیدگی به  تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است و در سریع‌ترین زمان ممکن اقدامات اساسی در همین رابطه انجام می‌شود.

عتباتی از آماده‌باش دستگاه های امنیتی، قضایی و اطلاعاتی در اردبیل خبر داد و گفت: هم‌اکنون نیروهای امنیتی و قضایی در تمام شعبات اخذ رای مستقر هستند و روند انتخابات را با جدیت مورد بررسی قرار می‌دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج