رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان بوشهر گفت: با فراهم شدن همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم، تاکنون هیچ تخلفات انتخاباتی در استان بوشهر گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج، از بوشهر سعید زرین‌فر در گفت‌وگویی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم استان بوشهر در پای صندوق‌های اخذ رای نشان از مشارکت مردم در سرنوشت 4 سال آینده خودشان است اظهار داشت: حضور حداکثری مردم  استان بوشهر در پای صندوق‌های اخذ رای نشان از بصیرت بالای سیاسی مردم این استان است.

وی با بیان اینکه در شعبه‌های اخذ رای استان بوشهر بازرس و سربازرس‌ مستقر هستند افزود:  برای هر شعبه اخذ رأی یک بازرس و هر 15 شعبه یک سربازرس در  استان بوشهر تعیین  و مستقر شده است.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه 874 نفر بازرس و سربازرس برای این دوره انتخابات در استان بوشهر فعالیت می‌کنند گفت: این تعداد بازرس بر نحوه اجرای انتخابات نظارت و کنترل  کامل دارند.

زرین‌فر با قدردانی از مشارکت حداکثری مردم و تعامل میان مجریان انتخاباتی در استان بوشهر بیان کرد: با فراهم شدن همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم، تاکنون هیچ تخلفات انتخاباتی در استان بوشهر گزارش نشده است.

وی با اشاره به استقرار 828 شعبه اخذ رأی در استان بوشهر گفت: تاکنون هیچ مشکل و یا تخلفی در حوزه‌های اخذ رای استان بوشهر وجود نداشته و هیچ‌گونه تخلفی مشاهده نشده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج