امام جمعه موقت قزوین گفت: یکی از معضلاتی که امروز شاهد آن هستیم انتخاب جاهلانه و یا فروختن رأی خود است که مردم باید به شدت با این معضلات مبارزه کنند و در نظر داشته باشند که فروختن رأی در حقیقت فروختن هویت خود است.

به گزارش خبرگزاری موج از قزوین، حجت‌الاسلام علی قابل در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر قزوین که در مسجدالنبی این شهر برگزار شد، اظهار داشت: برای حفظ خون شهدا و ارزش‌گذاری به انقلاب اسلامی که حاصل خون هزاران شهید است باید در انتخابات با بصیرت و آگاهی شرکت کنیم.

وی بیان داشت: مردم باید در انجام هر عملی خلوص نیت داشته و ارزش‌های اسلامی را مد نظر قرار دهند و به دور از هوا و هوس تصمیم بگیرند.

امام جمعه موقت قزوین با اشاره به فرمایشات پیامبر اکرم (ص) افزود: برای دوری از گناه و کسب تقوا همیشه در فکر مرگ و سرانجام خود باشید و قرآن بخوانید و در آیات آن تدبر و تفکر کنید.

قابل بیان کرد: مهم‌ترین تفاوت انسان با سایر مخلوقات داشتن و به کار بردن عقل است و یک انسان عاقل باید با آگاهی و در نظر گرفتن نتایج یک تصمیم، به تصمیم‌گیری بپردازد.

وی ادامه داد: امروز روز ساختن سرنوشت، نمایش قدرت و همبستگی کشور به دست مردم است و مردم باید با آگاهی و تحقیق کامل به پای صندوق‌های رأی بروند.

امام جمعه موقت شهر قزوین مطرح کرد: یکی از معضلاتی که امروز شاهد آن هستیم انتخاب جاهلانه و یا فروختن رأی خود است که مردم باید به شدت با این معضلات مبارزه کنند و در نظر داشته باشند که فروختن رأی در حقیقت فروختن هویت خود است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج