نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تحریم‌های دشمنان انقلاب را ناکارآمد کرده و اثر آن را از بین می‌برد.

به گزارش خبرگزاری موج از خرم‌آباد، آیت‌الله سید‌احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خرم‌آباد اظهار داشت: نبود عدالت مانند ابری است که باران ندارد.

وی به آغاز محاصره اقتصادی ایران از سوی آمریکا در سال 59 اشاره کرد و افزود: اکنون  37 سال است که ایران تحریم شده است، شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، شرکت‌ها و مؤسساتی که کارهای اقتصادی می‌کند را تحریم اقتصادی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان عنوان کرد: بعد از قضیه برجام آمریکایی‌ها می‌گویند، بانک‌ها با ایران می‌توانند کار کنند ما تحریم بانک‌ها را برداشته‌ایم اما در عمل این‌گونه نیست.

وی بیان کرد: 37 سال تحریم اقتصادی بوده اما الحمدالله ایران اسلامی وفور نعمت است و پیشرفت خود را با سرعت ادامه می‌دهد.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی  تحریم‌های دشمنان انقلاب را ناکارآمد کرده و اثر آن را از  بین می‌برد.

وی بابیان اینکه ما باید بر خود، توانایی، اقتصاد و ظرفیت‌های خود تکیه کنیم خاطرنشان کرد: به طور یقین تحریم‌ها و تهدیدها هرگز اثر نمی‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در رابطه با سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار داشت: این روز به‌عنوان روز مقاومت ایثار و پیروزی نام‌گذاری شده است.

وی افزود: آزادی خرمشهر یکی از معجزات الهی بوده که تنها با امداد الهی و حماسه الهی مردمی انجام شد و حماسه مقاومت ایثار و ایمان در برابر کفر است.

آیت الله میرعمادی بابیان اینکه فتح خرمشهر پیروزی ایمان بر کفر و یک رویداد پرافتخار بود، بیان کرد: برای خانواده‌های شهدا  و رزمندگان و ملت ما مایه افتخار و سربلندی است اگر نبود رخدادهای علمی به طور یقین آزادی  خرمشهر با هجمه سنگین دشمن ممکن نبود، اکنون به یک کشور امن و قدرتمند در دنیا تبدیل شدیم که مایه افتخار است.

وی بابیان اینکه یکی از نعمت‌های الهی همین انتخابات است که به‌صورت میانگین هرسال در ایران اسلامی انتخابات برگزار می‌شود، تصریح کرد:انتخابات  ریاست‌جمهوری و شورای شهر در حال برگزاری است که حضور مردم در انتخابات اوج تصور است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: کجای دنیا سراغ دارید طرف سه ساعت در این گرما زیر آفتاب سوزان برای رأی به صندوق انداختن بایستد ؛ این نشانه اعتماد مردم به‌نظام و  اعتقاد مردم به ولایت و رهبری است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه رأی مردم قدرتمند و امیدبخش است،  اظهارداشت:  مردم‌باور دارند که نظام جمهوری اسلامی از قدرت بالایی برخوردارند و این در رأی مردم نهفته است.

وی افزود: آنچه در انتخابات مهم است مسئله حضور حداکثری مردم است و  همه مردم پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و  در این جشن بزرگ ملی حماسه عمومی مردم حاضر شوند چراکه کشور و نظام متعلق به مردم است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان عنوان کرد: همه رأی دهند و این صف‌های طولانی سبب خستگی مردم نشوند و بدانند که یک رأی شما سرنوشت‌ساز است و رأی شما در بالا بردن جایگاه نظام اسلامی در دنیا تأثیرگذار است.

 وی بیان کرد: انتخاباتی خوب است که از  انضباط اجتماعی برخوردار باشد  و به  الحمدالله مردم ما در دوره تبلیغات انتخابات انضباط اجتماعی را حفظ کردند.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: مردم با شورونشاط در تبلیغات شرکت کردند و این بسیار ارزشمند بوده  است.

وی افزود: کاندیداها در فضای امن و آرامش تبلیغات کردند در دوره رأی‌گیری نیز فضلی آرامی بر کشور حاکم است و مردم نیز  انضباط اجتماعی خود را نشان دهند بنابراین لازم است بعد از انتخابات رقابت‌ها به رفاقت‌ها تبدیل شوند و دست‌به‌دست هم دهند مشکلات کشور حل شود .

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه درزمینهٔ اعلام نتایج نیز باید مردم انضباط اجتماعی حفظ کنند، افزود: یک نفر انتخاب می‌شود و فرد منتخب نیز رئیس‌جمهور همه مردم است،  همه مردم باید این را قبول کنند که انضباط اجتماعی برقرار شود.

وی اظهارداشت: اگر انضباط اجتماعی حفظ نشود ممکن است اغتشاش شود  و ماجرای فتنه 88 اتفاق بیفتد.

آیت الله میرعمادی افزود: بعد از برگزاری انتخابات  و اعلام نتایج همه باید بدانند در انتخابات نظام اسلامی برنده انتخابات کشور ایران است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بیان کرد: همه ما به وظیفه خود عمل کردیم و آنچه برای ما هم است امنیت، آرامش و ابروی نظام است  بنابراین کاری نکنیم که آبروی نظام بریزد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج