آیت‌الله امان اله نریمانی گفت: با شرکت پرشور مردم همیشه درصحنه در انتخابات امروز، دشمنان نظام که دنبال توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی هستند، بار دیگر مأیوس شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات، اظهار کرد: حضور در انتخابات همچون یک رزمایش است که می‌تواند نقش بازدارنده‌ای در برابر نقشه‌های شوم دشمنان برای ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

نریمانی بیان کرد: گاهی رزمایش‌ها نظامی و فیزیکی هستند و گاهی هم سیاسی مثل حضور در انتخابات و آنچه در درجه نخست اهمیت قرار دارد حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی است.

نریمانی در ادامه انتخاب اصلح را وهله دوم شرکت در انتخابات دانست و افزود: مردم باید در ارزیابی‌های خود فراجناحی عمل کرده و به برنامه‌ها رأی بدهند.

وی رأی بالا را در بالا بردن جایگاه رئیس‌جمهور اثرگذار ارزیابی کرد و افزود: وقتی فردی بارأی کم رئیس‌جمهور شود اعتبار جهانی او نیز کمتر خواهد بود، زیرا رأی مردمی پشتوانه ریاست جمهوری بوده و رئیس‌جمهور با اتکا به آن خواهد توانست بهتر به برنامه‌های خود جامه عمل پوشانده و در برابر قدرت‌های دنیا ایستادگی کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج